Ahmet Kara

Hedef Grup olarak satış ve dağıtım sektöründeki yarım asrı  geride bırakmanın, 1965 yılında 3 araçla başlayan bu serüvende Türkiye’nin lider satış ve dağıtım şirketi olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra bölgesel bir çözüm ortağına dönüşen şirketimizin yeni hedefleri ile 30 yıl içinde biriktirdiğimiz deneyimi ülkemizin hizmetine sunmak için merkezimizi İstanbul’a taşıyarak sektörün ilk profesyonel distribütörlük sistemine imza attık. Sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme grafiği ile güçlenerek 21. yüzyılı yeni bir satış ve dağıtım şirketi kurarak karşıladık. Yeni şirketimiz ve yeni gelecek vizyonlarımız ile birlikte 2010 yılında dağıtım hacmimizi genişleterek anahtar teslim hizmetlerimizle satış ve dağıtım sektörün lideri konumuna yükseldik.

35 bin metrekare depolama kapasitemiz, bir aile olduğumuz 420 kişilik ekibimiz ve 200 araçlık filomuz ile ülkemizin dört bir yanına satış ve dağıtım hizmetini kesintiniz sunmaya devam ediyoruz. Deneyim ve uzmanlığımızın yanı sıra; nitelikli insan kaynağımız, güçlü tedarik zinciri yönetimimiz, son teknolojilerle donattığımız altyapımız ve geniş dağıtım hacmimiz sayesinde, iş ortaklıklarımızın ulusal ve bölgesel distribütörlüklerini başarıyla yürütüyor, değerlerine değer katmaya devam ediyoruz. Kişisel bakım, kozmetik, temizlik ve gıda, anne bebek ve sağlık ürünleri sektörlerinden yüzlerce markanın binlerce ürününü, bakkallardan zincir mağazalara, süpermarketlerden, bebek ürünleri satış mağazalarına ve bir çok çevrimiçi  kanallar da dahil olmak üzere 81 ilimizdeki 40 bin satış noktasına ulaştırıyor, tüketicilerin kesintisiz bir şekilde bu ürünlere erişmesini sağlıyoruz.

 

Hedefimiz İnsan, Odağımız Teknoloji

Hedef Grup olarak teknolojik altyapımızı bulut sistemlere taşıyarak tüm operasyon süreçlerini dijital platformlar üzerinden takip ediyor ve teknolojinin tüm imkanlarını şirketimizin geleceği ve operasyonlarımızın mükemmeliyeti için kullanıyoruz. 2015 yılında uçtan uca dijital dönüşümü başlatan şirketimizde; otomasyon, akıllı algoritmalar, mobil iş uygulamaları ve büyük veri analizi yapabilmemizi sağlayan sistemler inşa ettik. Hedef Grup olarak “iş ortaklarının güvendiği, müşterilerinin ve tüketicilerin kazandığı, çalışanlarının mutlu olduğu, ülkemizin gurur duyduğu” bir şirket olma vizyonumuz sayesinde; en yeni teknolojileri, yüksek kaliteli hizmete dönüştürerek çalıştığımız tüm paydaşlara etkin çözümler üretiyoruz.

 

Hedefimiz Geleceğiniz

Teknoloji ve altyapıya verdiğimiz değer, çevik yönetim anlayışımızı, yatırım gücü ve pazarın açık ara önünde olma tutkumuzla birleştiriyor, yenilikçi ve sürdürülebilir iş modellerimizle, tüm paydaşlarına katma değeri yüksek çözümler sunarak sektörümüze öncülük, güzel ülkemize hizmet ediyoruz. Çünkü kurulduğumuz günden bu yana “hedefimiz geleceğiniz, hedefimiz ülkemizin geleceği”.

 

Ahmet KARA

HEDEF GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI